איך להשיג 20 לידים ב-200 ש"ח?

זו המטרה שהצבתי לעצמי – להשיג 20 לידים ב-200 ש"ח, או 10 ש"ח לליד. זה לא רע, בהתחשב בכמה לקוח משלם לטיפול אחד. קצת רקע, אני עוזר לאמא שלי לבנות את האתר שלה ולפרסם את הטיפולים שהיא מעבירה בשיטת אלכסנדר. את הפרסום אני העליתי באדוורדס.

בואו נראה שלב אחרי שלב מה עשיתי.

תנאים מקדימים

יש כבר אתר באוויר, ואני בניתי בתוכו את דף הנחיתה בו אשתמש לקמפיין באדוורדס. אני משתמש בתבנית אלף של פוג'ו, יחד עם התוסף אלמנטור, ועוד תוסף לפתיחת פופ אפ בשם Responsive Lightbox של subhansanjaya. יש שני תוספים עם השם הזה

אז אל תתבלבלו. בנוסף אני משתמש בתוסף הטפסים המעולה של פוג'ו.

בניית העמוד

1. יצירת שני לוגואים

לפני שנתחיל, אני עושה סוג של האקינג לאלמנטור ומשתמש בו כדי לייצר לוגו. הסברתי בפוסט קודם למה כדאי להשתמש באלמנטור לשם יצירת לוגואים. הנה הלוגואים שאני מכין:

logo22 malka

שימו לב שאני יצרתי את הלוגואים תחילה, ואז עשיתי להם תמונת מסך, ואז הורדתי להם את הרקע בעזרת כלי אונליין שנקרא פוטופיאה. אם אני מסביר מהר מדי תשאלו אותי בתגובות איך עשיתי מה. את הלוגואים ממש פשוט לעשות, אני מניח שתצליחו לבנות כאלו לוגואים באלמנטור.

2. יצירת עמוד בלנק. כעת אני יוצר עמוד בלנק, בלי הדר ופוטר, כדי שלא יהיו לי לינקים שיגרמו לאנשים לצאת מהעמוד ולא להמיר.

3. הדר. בהדר אני מציב בצד שמאל את הלוגו שיצרתי, ובצד ימין מספר טלפון בולט. אני משתמש בפונט Varela Round, שאני מאוד אוהב אותו. יש לו feel קומיקסי קצת.

4. יצירת ההירו שוט. כעת אציב את התמונה ברוחב מלא. אכהה אותה בעזרת Background Overlay, ואוסיף שתי כותרות וכפתור. הכפתור זה קצת טריקי, ניגע בזה בהמשך.

5. רשימת פיצ'רים. לרשימה הזו אני אשתמש בקופסאות אייקונים. לכל קופסא אתאים את האייקון, ואכתוב כותרת ושורה קצרה מתחת. סה"כ 6 קופסאות.

6. קופסת השראה. כעת תמונת רקע שוב, הפעם עם אוברליי כחלחל. אוסיף ציטוט מלא השראה וכפתור.

7. שתי עמודות. כעת אצור שתי עמודות. בעמודה הימנית אשים כותרת וטקסט אודות קצרים, ואניח בפנים עוד עמודות, כדי שאוכל למקם שתי תמונות אנכיות. בצד שמאל אשים כותרת וטופס שיצרתי מראש בתוסף.

8. טסטימוניאל (המלצה). כעת אשים שתי קופסאות טסטימוניאל, עם המלצות של לקוחות מהעבר, עם תמונה ושם מלא.

9. קופסת סיכום. מתחת אמקם ציטוט השראה, ושוב כפתור.

כפתור הפופ-אפ

כעת ארצה שהכפתור יפתח בפופ-אפ אוברליי מסוג לייטבוקס. כבר התקנתי את התוסף, ובמקום וידג'ט הכפתור אשים וידג'ט טקסט רגיל עם הקוד:

<a href="http://malkapines.co.il/form" rel="lightbox" data-lightbox-type="iframe"> <button class="button submit size-large" style="background-color: rgba(154,101,165,1); border: 0; color: #ffffff; border-radius: 100px;" type="submit">התנסו במפגש נסיון</button>
</a>

יצירת הקמפיין

כעת אצור את הקמפיין בגוגל אדוורדס. אתחיל עם מעט מילות מפתח, תקציב יומי נמוך, 2 מודעות. אטרגט את המודעה לאזור המגורים של אמי.

זהו, סיימנו. פשוט נכון? בהמשך אדווח איך הקמפיין מתפקד והאם זה מניב תוצאות.

הנה העמוד:

טכניקת אלכסנדר לכאבי גב