קקי במשרד #13

אז היום, אני מזהיר מראש, יהיה נושא רגיש.

אני אדבר על צרכים במקום העבודה, ואם זה נושא שלא נראה לכם מעניין מספיק, או אם אתם באמצע סנדביץ', או אם אתם עובדים איתי ולא רוצים להכנס לתחום הזה, אני מבין ומכבד את החלטתכם.

לאלה שמחליטים להשאר, אני רוצה לשתף בנושא שמעסיק אותי: החוקים שמובילים התנהגות במקום העבודה באזור השירותים.

לא הרבה כותבים על זה. עולה לי רק לארי דיוויד בפרק האלמותי עם שירותי הנכים ועוד כל מיני פרקים שלו בסדרה תרגיע שעוסקים באתיקת שירותים. גם בסיינפלד היה את הפרק שבו איילין לא מקבלת ריבוע נייר ממי שיושבת בתא לידה בתואנה שאין לה ריבוע ספייר.

לבסוף יש את הפרק בו הדלת של השירותים לא ננעלת כמו שצריך ולארי… טוב תראו זה פרק ממש מצחיק.

אז מה יש לי להוסיף בנושא?

קודם כל יש את הקטע שאי אפשר לשנות באמצע אם אתה משתמש במשתנות. השתמשת במשתנות? גילית באמצע שיש לך מספר שתיים? (זה קורה הרבה פעמים במהלך הטלת מים) אתה לא יכול לעבור לתא שירותים אחרי שהיית במשתנה. זה מוזר.

אוקיי זה נושא מינורי, עכשיו לנושא המאג'ורי.

נכנסת לשירותים לעשות קקי. לחרבן. איך שלא תנסח את זה. יש מישהו בתא ליד. קודם כל מראש לא מקובל במיוחד ששניכם תעשו צרכים יחד אחד ליד השני. שני גברים עושים קקי אחד ליד התא של השני. זה קצת אינטימי מדי. בגלל זה במסעדות יוקרה יש מוזיקה בשירותים. זה מקל משמעותית על השקט המוזר שמתרחש כששני אנשים עושים קקי יחד בשירותים תא ליד תא. שומעים הכל. האקוסטיקה בשירותים היא בלתי נתפסת. זה נשמע כמו סצנת מותחת בסרט אימה.
 
לא משנה, נניח אתה בשירותים, עושה מה שאתה עושה. בתא לידך ישנו עוד אינדיבידואל שגם עושה מה שהוא עושה. החוק המוחלט והאוליטימטיבי הוא שאין סיכוי ששניכם תצאו באותו זמן מהשירותים. זה פשוט לא יכול להתרחש. זה מביך ברמה שלא תתואר. בטח לאחר ששניכם שמעתם אחד את השני עושים צרכים. אז אתה מאזין. אתה מאזין לבחון אם השני בזמן גלגול ותלישת נייר טואלט. אם כן – אתה מחכה. גם אם סיימת. אתה מחכה. מחכה עד שהוא יצא. מקרה שני: הפעם אתה המקדים, הבחור שלפניך לא עושה שום סימנים שהוא עומד לסיים. אתה מחליט לצאת ראשון. זו החלטה לא פשוטה. אתה צריך למהר. יוצא, טס לכיור, שוטף, סבון, שוטף, מנגב על המכנס אין זמן לייבש במכשיר, הבחור יכול לצאת כל שנייה.